giftiland3411@gmail.com 09100341060
ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

عطر مناسب تابستان چیست؟

فاطمه باقری
۰۴ شهریور ۱۴۰۲
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
عطر مناسب تابستان چیست؟

عطر مناسب تابستان چیست؟

عطرهای مناسب فصل تابستان از رایحه‌ای ملایم و خنک برخوردار هستند زمانی که آب و هوا رو به گرمی می‌رود، اکثر افراد به دنبال راهی هستند تا این گرما را قابل تحمل کرده و خنکی بیشتری را با استفاده از این عطرها احساس کنند. عطرهای مناسب فصل تابستان احساس لذت و آرام‌ بخشی را به فرد القا می‌کند. در مقابل عطرهای تند و گرم مناسب فصل‌های گرم سال نیست و استفاده از آن‌ها احساس ناخوشایندی را به همراه خواهد داشت.

انتخاب عطرهای مناسب فصل تابستان

انتخاب عطر مناسب تابستان از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چراکه این نوع از عطرها علاوه بر خوشبو بودن، باید احساس خنکی را به فرد منتقل کنند. اگر عطر در روزهای گرم نتواند حس خنکی را به خوبی انتقال دهد، مناسب فصل تابستان نبوده و در صورت استفاده از آن احساس گرمای بیشتر و ناخوشایندی منتقل می‌شود. همچنین عطرهایی که ترکیبی از نت‌ها هستند، نیز برای فصل تابستان پیشنهاد نمی‌شود.

عطرهای تک نتی ماندگاری بیشتری داشته و احساس خنکی و بوی بهتری را ایجاد می‌کنند. علاوه بر آن، انتخاب عطرهای مناسب فصل تابستان به سلیقه شخصی هر فرد نیز وابسته است.

معرفی عطرهای تابستانه

امروزه عطرهای خنک و ملایم در انواع مختلفی وجود دارند، که توسط برندهای مطرح تولید می‌شوند. در ادامه به معرفی برخی عطرهای مناسب و خوش‌ رایحه مناسب ماه‌های گرم می‌پردازیم:

عطرهای زنانه مناسب فصل تابستان

 عطر ورساچه برایت کریستال جز عطرهای مناسب فصل تابستان

این عطر واقعا ملایم و خنک و خوشبوعه اگر میگرن دارین و نمیتونین هر عطری رو استفاده کنین توصیه میکنم صد درصد تستش کنین و عطری مناسب فصل تابستان است. این عطر جز عطرهای مناسب فصل تابستان است.

لالیک لامور (له آمور) جز عطرهای مناسب فصل تابستان 

در یک کلام زیبا خانومانه و شیک. نت رز و یاس خیلی ظریف و دلنشین توی این عطر به کار رفته ولی در عین حال حس قدرت زیادی رو هم به شما منتقل میکنه.

شیسیدو زن جز عطرهای مناسب فصل تابستان

عطری که از جذابیت های ترکیب سنت و مدرنیته الهام گرفته شده و شاید این موضوع براتون جالب باشه که این عطر متعلق به کشور جذاب ژاپن هستش و عطری مناسب فصل تابستان است.

لانوین اکلت جز عطرهای مناسب فصل تابستان

لانوین اکلت رایحه ناز و بی آزاریه، به نظر من بویی شبیه چمن تازه داره یه بوی خنک و کاملا سرزنده و سبک و عطری مناسب فصل تابستان است.

عطر مناسب تابستان چیست؟

زرجوف گرن بالو جز عطرهای مناسب فصل تابستان

یک عطر با پس زمینه مشهود گل یاس در انبوهی از کارامل و وانیل که قطعا میشه گفت خوشبوعه ، نه زیاد شیرینه نه تلخ که دل و بزنه و زود ازش خسته شد طبع معتدل و رو به خنکی داره و عطری مناسب فصل تابستان است.

عطر گوچی بلوم جز عطرهای مناسب فصل تابستان

فرض کنید وارد یه مغازه گل فروشی شدین که پر از گل یاس و مریمه و قطره های آب روی گلا نشسته، بوی ملایم و فرِش گل یاس و مریم و کمی پیچ امین الدوله به همراه خنکی که حال ادم و جا میاره هم توی هوا پخش شده.

یک عطر گلی تمام عیار که در ابتدا یاس با تمام قدرت ظاهر میشه و عطری مناسب فصل تابستان است. ادوپرفیومی خانومانه که در عین حال سرشار از اعتماد به نفس و جسارته.

باربری هر (بربری هر) جز عطرهای مناسب فصل تابستان

شروعی کاملا ابنباتی اونم با طمع جذاب توت فرنگی که خنکای ادامسی بودنش لذت بخش ترش کرده، بهتره زیاد اسپریش نکنید تا هاله ی ملوسش ملایم تر باشه چون اینجوری بیشتر شیفته جذابیتش میشید. قطعا باز خورد مثبتی ازش میگیرین اگر طرفدار رایحه ابنباتی و ادامسی باشین. این عطر جز عطرهای مناسب فصل تابستان است.

شنل چنس اوفرش جز عطرهای مناسب فصل تابستان

یکی از کارهایی که به عنوان عطر روزانه تابستونی واسه خانم های جوان با تیپ اسپورت عالیه خانم هایی که از عطرای خنک مردونه خوششون میاد. این عطر جز عطرهای مناسب فصل تابستان است.

212 ور آی پی رز جز عطرهای مناسب فصل تابستان

تعبیری از تازگی فریبندگی و زنانگی، رایحه فِرش و لطیف شکوفه هلو در کنار بوی دلنواز و هوس انگیز مشک و کهربا، طبع معتدل، گروه بویایی گلی میوه ای و عطری مناسب فصل تابستان است.

عطر مناسب تابستان چیست؟

عطرهای مردانه مناسب فصل تابستان

کرید اونتوس جز عطرهای مناسب فصل تابستان

اونتوس یک شاهکار بی نظیره، رایحه ای بشدت عامه پسند. طبع خنک مرکباتی میوه ای و تا حدی دودی و تلخ، نت اناناس داخل این کار کاملا بولده و عطری مناسب فصل تابستان است.

شنل بلو جز عطرهای مناسب فصل تابستان

شیک و با رایحه ای فوق العاده زیبا، چوبی ‌و اروماتیک مثل تبلیغش دقیقا حس یک مرد با اعتماد به نفس رو میده که داره شبانه تو خیابونای پر از اسمان خراش قدم میزنه.

ورساچه دیلان بلو جز عطرهای مناسب فصل تابستان

رایحه ای که قطعا بهتره در شب های بهاری و تابستونی استفاده بشه تا بازخورد بهتری بگیریم و عطری مناسب فصل تابستان است.

زرجوف مفیستو جز عطرهای مناسب فصل تابستان

یه عطر آروماتیک مرکباتی که هر چی میمونه جذاب تر میشه واقعا، حضور ترنج لیمو گریپ فروت باعث شده این کار حس شاداب و فرشی داشته باشه.

عطر مناسب تابستان چیست؟

جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو جز عطرهای مناسب فصل تابستان

میوه ای و دریایی و گرمای ناشی از حالت بخوری و دودی در این کار وجود داره که به شدت جذابش کرده و بازخورد بالایی هم از نظر جنس مخالف داره.

ایو سن لورن لهوم اسپورت جز عطرهای مناسب فصل تابستان

رایحه ای جذاب که حاصل ترکیب ترنج لیمو ترش و زنجبیله، پر انرژی و محرک با طبع خنک و شیرین، رایحه ی نسبتا تند و معطر که به خاطر حضور ادویه جات معطر ریحان و برگ بنفشه هستش و عطری مناسب فصل تابستان است.

مونت بلنک لجند اسپریت جز عطرهای مناسب فصل تابستان

عطری که در کنار کمی خنک بودن شیرینه و گرمای جذابی داره، مونت بلنک لجند اسپریت شروعی مرکباتی داره که در ادامه ترکیبش با نت هل و روایح چوبی و مشک اون رو جذاب تر کرده.

دیور فارنهایت جز عطرهای مناسب فصل تابستان

این ادعای دیور درباره پارادوکس این عطر جالبه که واقعا گرما و سرما انرژی و آرامش شهوت و عطوفت رو میشه همزمان باهاش حس کرد. این عطر اونقدر درونتون اشتیاق ایجاد میکنه که خیلی ها جذب شما میشن. عطر دیور فارنهایت یکی از عطرهای مناسب فصل تابستان است.

جورجیو ارمانی اکوا دی جیو سفید جز عطرهای مناسب فصل تابستان

آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری، عطری که هوادارای رایحه ی خنک رو حتما به وجد میاره و عطری مناسب فصل تابستان است.

عطر مناسب تابستان چیست؟

ویژگی های عطر مناسب تابستان

همانطور که گفته شد یکی از ویژگی‌های اصلی عطرهای مناسب فصل تابستان، خنک بودن آن‌ها است. عطرهایی که با استفاده از آن‌ها رایحه‌ای ملایم و خنک به مشام می‌خورد، احساس خوشایند و آرام‌بخشی را در گرمای طاقت‌فرسا به فرد می‌دهند.

رایحه عطرهای مناسب فصل تابستان بیشتر شامل رایحه دریایی، سرخسی، میوه‌ای، آبزی، مرکباتی و گلی ملایم است. همچنین به دلیل سبک بودن عطرهای خنک، از ماندگاری کمتری نسبت به عطرهای گرم برخوردار هستند.

افزایش ماندگاری عطرهای تابستانه

عطرهای مناسب فصل تابستان به دلیل سبک بودن، ماندگاری کمی دارند؛ اما با استفاده از روش‌هایی می‌توان ماندگاری آن‌ها را افزایش داد. یکی از این روش‌ها استفاده از لوسیون بدن است.

درواقع چربی موجود در لوسیون‌ها باعث افزایش ماندگاری عطرهای خنک بر روی پوست می‌شوند. برای افزایش ماندگاری عطرهای مناسب فصل تابستان، ابتدا باید پوست خود را تمیز کنید و سپس لوسیون را کامل بر روی آن بپوشانید، به طوریکه چربی لوسیون ناحیه موردنظر را دربرگیرد. در نهایت می‌توانید عطر خنک و ملایم خود را بر روی ناحیه استفاده کنید.

نحوه تشخیص عطر مناسب برای فصل تابستان

در تشخیص عطرهای مناسب فصل تابستان، تنها دانستن ویژگی‌های آن کمک کننده نخواهد بود. این نکته را باید در نظر گرفت که ظاهر و رنگ درون عطرها ارتباط مستقیمی با رایحه آن‌ها دارد.

هرچه رنگ عطر ملایم‌تر باشد، آن عطر احساس خنکی، لطافت و ملایم بیشتری را به فرد منتقل می‌کند. به طور معمول رنگ عطرهای تابستانه آبی، سبز، صورتی ملایم، سفید و سبز کم‌رنگ است.

عطر مناسب تابستان چیست؟

بهترین برند عطرهای خنک و ملایم

برندهای بسیاری اقدام به تولید عطرهای مناسب فصل تابستان می‌کنند که با توجه به سلیقه و روحیات هرفرد متفاوت است. بنابراین نمی‌توان به طور قطعی بهترین برند را تعیین کرد؛ چراکه انتخاب بهترین و مناسب‌ترین عطر به سلیقه، استایل و روحیات هر فرد وابسته است.

خرید عطر تابستانه، القای خنکی و آرام بخش!

یکی از مواردی که گرمای طاقت فرسای تابستان را قابل تحمل می‌کند، استفاده از عطرهای خنک است. عطرهایی که دارای رایحه‌ای ملایم و خنک هستند، می‌توانند تاحدودی گرما را از فرد دور کنند و احساس خنکی و دلنشینی را به وی دهند.

این نوع عطرها بیشتر دارای رایحه‌‌هایی مانند سرخسی، میوه‌ای، آبزی، مرکباتی و گلی ملایم هستند که احساس آرامش بخشی را انتقال می‌دهند. امروزه برندهای مختلفی عطرهای مناسب فصل تابستان را تولید می‌کنند که با توجه به رایجه و سلیقه شخصی فرد می‌توان آن را تهیه کرد.

همچنین در انتخاب عطرهای مناسب فصل تابستان توجه به ویژگی‌های آن مانند خنک بودن، برخورداری از رنگ‌های ملایم و تک نتی اهمیت بسیاری دارد.

عطر مناسب فصل تابستان

امروزه برند‌های زیادی در زمینه تولید انواع عطر‌های خنک فعالیت دارند که هر یک با به کارگیری عصاره‌ها و اسانس‌های متفاوت و جذاب، ادکلن‌های خواستنی و خوشبویی را تولید می‌نمایند. توجه داشته باشید که معمولا در عطر‌های مناسب تابستان برای آقایان و خانم‌ها حاوی عصاره خنک است که معمولا برای خانم‌ها از روایح گل و میوه و برای آقایان از روایح گیاه و چوب استفاده می‌شود.

در زمان انتخاب و خرید عطر مناسب فصل تابستان باید به معیار‌های خاصی توجه کرد تا در نهایت بتوان برترین انتخاب را داشت. ادکلن مناسب فصل گرم باید بر پایه عصاره و اسانس‌های خنک تولید شود تا حس تازگی و شادابی را به افراد القا کند؛ توجه داشته باشید که انتخاب نادرست برای فصول گرم سال حس ناخوشایندی را برای شما به همراه می‌آورد و گاهی ممکن است منجر به بروز سردرد‌های مزمن و آلرژی شود.

عطرهای مناسب تابستان معمولا تک نتی هستند، البته این یک قاعده استاندارد نیست زیرا شاهد نمونه‌های متفاوتی از عطرهای مناسب تابستان که دو و سه نتی‌اند هستیم. بنابراین اگر به دنبال بهترین عطر خنک برای تابستان هستید می‌توانید مدل‌های متفاوت تک نتی را انتخاب نمایید چرا که ماندگاری و پخش بوی عالی دارند.

خنک بودن عطر برای تابستان، حس آزاردهنده گرما را از شما دور می‌کند، البته باید به نت‌ها و روایح آن نیز توجه کنید یعنی تنها معیار شما خنک بودن عطر نباشد. معمولا عطر مناسب تابستان زنانه دارای روایح شیرین گلی میوه‌ای یا گلی شرقی هستند این در حالی است که در تولید عطر مناسب تابستان مردانه اکثرا از روایح تلخ استفاده می‌شود که جذابیت خاص و ابهت مردانه را به نمایش می‌گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

عطر مناسب پاییز چیست؟

عطر مناسب پاییز چیست؟

عطر مناسب پاییز چیست؟ بهترین عطر پاییزی زنانه و مردانه 2023 وقتی نوبت به خرید عطر مناسب
فاطمه باقری
۰۲ مهر ۱۴۰۲
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader